Preskočiť na obsah

Horúca hruška

Naša najnovšia špeciálna edícia hruškového sirupu s príchuťou kardamonu je výsledkom našej oddanej práce a hľadania dokonalého spojenia kvality a výnimočných chuťových zážitkov.


Nechajte sa unášať do zimného raja s naším autentickým hruškovým sirupom, ktorý nesie v sebe esenciu čerstvých hrušiek a dotyk zimy spolu s vôňou kardamonu, prírodného klenotu v oblasti korenín. Predstavujeme vám recept na horúcu hrušku, ktorý vám ukáže, ako si užiť túto exkluzívnu chuťovú kombináciu.

Recept:
150 ml vody
2 polievkové lyžice špeciálnej edície hruškového sirupu SRP. s príchuťou kardamonu
Čerstvá hruška, olúpaná a nakrájaná na tenké plátky
Plátok čerstvého zázvoru
Štipka škorice
(Voliteľné) 1 shot hruškovice

V hrnci zohrejte vodu a pridajte náš hruškový sirup SRP. s príchuťou kardamonu. Pridajte tenké plátky olúpanej a nakrájanej čerstvej hrušky, čím zdôrazníte intenzitu ovocnej arómy a lahodnej príchute kardamonu, ktorá dodá nápoju jedinečný šmrnc. Chýba už len plátok čerstvého zázvoru a štipka autentickej škorice, čo nápoju dodá hrejivú a zmyselnú atmosféru. Nechajte zmes pomaly prevrieť, aby sa všetky chute dokonale prepojili.

Pre milovníkov zimných radostí a špeciálnych chvíľ odporúčame pridať jeden shot hruškovice do hotovej horúcej hrušky. Servírujte vo svojom obľúbenom hrnčeku ozdobenom plátkom sušeného pomaranča alebo škoricou, čím podčiarknete jeho unikátnu chuť.

 


Darujte radosť a chuťový zážitok s našimi sirupmi pre zvláštne chvíle a nezabudnuteľné Vianoce. Urobte z chladných dní najteplejšie spomienky plné chuti a vôní. Užite si každý dúšok tejto horúcej hrušky – pretože život je plný chutí, ktoré ho robia špeciálnym!